+420 773 233 222 info@gabionyhranice.cz
Specialisté na gabiony
gabionové opěrné zdi a ploty

Články


Čistička obilí a zrnin

Společnost Schneider Jaquet & CIE společnost SIAGRA s.r.o. se specializuje na oblast čištění a třídění obilí a zrnin nejen ve své Francii, ale i po celém světě. Její technologie nacházejí uplatnění u farmářů, ale také v agroprůmyslu nebo v dřevozpracujícím průmyslu.

Prodej domů Zlín

Mnoho mladých lidí řeší svoje první samotné bydlení do detailů a vše si pečlivě plánují. Vybrat si ideální bydlení pro založení rodiny je totiž velmi složitý proces. Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny.

Zahradní stůl - typy, materiály, provedení

Uvažujete nad pořízením celé sestavy zahradního nábytku, případně samostatného stolu a židlí na zahradu? Přesně pro Vás je pak psaný tento článek, ve kterém se dozvíte rady a tipy, jak zvolit správný zahradní stůl pro Vaše účely tak, aby vyhovoval Vám i Vašim hostům a odpovídal jak designovým požadavkům, tak Vašemu času, který jste ochotni strávit jeho údržbou.

Univerzální betonový plot

V některých případech jsou gabiony či betonové ploty univerzální oplocení, které se hodí pro všechny domy. Takové se dá skutečně najít. Betonové ploty i gabionové ploty jsou odolné vůči nepřízni počasí, takže nemusíte mít obavu z větru či sněhové kalamity.

Wista s.r.o. – povrchová úprava tryskáním

  Zárukou kvalitního povrchu kovových předmětů, strojů, přístrojů, nástrojů a různých výrobků je e-shop Wista dodávající veškeré technologie k úpravě povrchu tryskáním, lakováním nebo metalizací.

Vašeho stěhování se ujme odborná firma

Stěhujte se bez nervů s odborníky z týmu Stěhování bytů Brno. Svěřte své stěhování profesionálům a nechte je odvést prvotřídní práci, díky které se z Vašeho stěhování stane snadná záležitost.

Při stěhování celých bytů a domů je pohodlnější využít služeb stěhovací společnosti

Ten, kdo jednou při stěhování celého domu nebo bytu využil služeb stěhovací společnosti, by při dalším stěhování v žádném případě nepostupoval jinak. Proč měnit zavedené postupy a proč si celou situaci zbytečně komplikovat.

Rekonstrukce bytového jádra Brno - rekonstrukce bytu na míru

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci bytového jádra, stačí využít služeb specializované společnosti Alfavertical s.r.o., která působí jako spolehlivý partner na rekonstrukce bytu Brno a jádra již řadu let.

Pila IZOTOM - příhradové vazníky pro celou ČR

Firma Izotom provádí nejen foukané izolace, vrtané studny, ale zabývá se také výrobou a montáží příhradových vazníků, realizací střech, foliových, plechových i z pálené nebo betonové tašky, ale i výrobou a montáží klasických krovů.

© 2018 GabionyHranice.czwebSEO.cz - tvorba webových stránek, web stránky, čtení