+420 773 233 222 info@gabionyhranice.cz
Specialisté na gabiony
gabionové opěrné zdi a ploty

Články


Univerzální betonový plot

V některých případech jsou gabiony či betonové ploty univerzální oplocení, které se hodí pro všechny domy. Takové se dá skutečně najít. Betonové ploty i gabionové ploty jsou odolné vůči nepřízni počasí, takže nemusíte mít obavu z větru či sněhové kalamity.

Wista s.r.o. – povrchová úprava tryskáním

  Zárukou kvalitního povrchu kovových předmětů, strojů, přístrojů, nástrojů a různých výrobků je e-shop Wista dodávající veškeré technologie k úpravě povrchu tryskáním, lakováním nebo metalizací.

Vašeho stěhování se ujme odborná firma

Stěhujte se bez nervů s odborníky z týmu Stěhování bytů Brno. Svěřte své stěhování profesionálům a nechte je odvést prvotřídní práci, díky které se z Vašeho stěhování stane snadná záležitost.

Při stěhování celých bytů a domů je pohodlnější využít služeb stěhovací společnosti

Ten, kdo jednou při stěhování celého domu nebo bytu využil služeb stěhovací společnosti, by při dalším stěhování v žádném případě nepostupoval jinak. Proč měnit zavedené postupy a proč si celou situaci zbytečně komplikovat.

Rekonstrukce bytového jádra Brno - rekonstrukce bytu na míru

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci bytového jádra, stačí využít služeb specializované společnosti Alfavertical s.r.o., která působí jako spolehlivý partner na rekonstrukce bytu Brno a jádra již řadu let.

Pila IZOTOM - příhradové vazníky pro celou ČR

Firma Izotom provádí nejen foukané izolace, vrtané studny, ale zabývá se také výrobou a montáží příhradových vazníků, realizací střech, foliových, plechových i z pálené nebo betonové tašky, ale i výrobou a montáží klasických krovů.

Vrtané studny a jejich výhody - sucho vás nepostihne!

Proč si zvolit právě vrtanou studnu? Dnešní doba nepřeje lidem a neustálé zdražování energií tak nutí mnohé, aby hledali alternativu pro vytápění nebo pro zdroj vody. Cena za kubík vody dnes stojí v závislosti na lokalitě v průměru 75 Kč.

IZOTOM - foukaná minerální izolace

Firma Izotom provádí tepelné izolace domů a jiných staveb, a to s pomocí takzvané foukané izolace. Jde aktuálně o jeden z nejmodernějších druhů izolování, který nabízí značné výhody oproti běžným způsobům zateplení.

Drobné zahradní stavby a ploty

S nadcházejícím jarem přichází také zvýšený zájem o výstavbu různých zahradních altánů, přístřešků, posezení nebo také hospodářských budov menšího rozsahu. Při těchto stavbách přichází na řadu také otázka vhodné střechy – střešní krytiny.

© 2017 GabionyHranice.czwebSEO.cz - tvorba webových stránek, web stránky, čtení