+420 773 233 222 info@gabionyhranice.cz
Specialisti na gabiony
zpevnění svahu - opěrné zdi, ploty, prodej materiálu

Montované haly - mobidock.cz

 Podnikáme - li ve výrobní oblasti nebo v zemědělství či dopravě, jistě budeme stát dřív nebo později před otázkou, jak rozšířit své výrobní nebo skladové prostory. Klasická zděná stavba pro případ skladu trvá poněkud delší dobu a my máme jen málo času na uskladnění zboží. Co teď? Odpověď na tuto otázku mohou být právě montované haly. Jejich využití je široké a navíc mají i několik jiných výhod, které nám u zděných staveb chybí. Mobidock.cz - vyřeší každý problém s prostorem.

Co si pod pojmeme montovaná hala můžeme představit?

Jednoduše jde o kvalitní ocelovou konstrukci, která je opláštěna vysoce pevnostní plachtou, která je navíc izotermická a antistatická. Dobře také odolává nepříznivým vlivům počasí a nemusíme se tedy obávat slunečních paprsků, sněhu nebo deště. Tyto ocelové konstrukce jsou samozřejmě dobře ukotveny, aby nedošlo k neštěstí, splňují všechny povinné normy a mají mnoho výhod. Haly mohou být instalovány na jakémkoli místě s tvrdým povrchem: suchá tvrdá zemina, drcený kámen, asfalt, monolitická železobetonová deska. Mobidock.cz - kvalita za rozumnou cenu.

montovaná hala mobidock

Jaké jsou výhody montovaných hal?

Mezi největší výhodu montovaných obloukových hal můžeme řadit zejména její rychlost výstavby. Klasická zděná stavba vyžaduje několika měsíční realizaci a mnohdy se celá výstavba protáhne až do dalšího roku. V tomto případě je hala postavena za několik týdnů a to v závislosti na velikosti a požadavcích klientů. Můžeme také halu jednoduše demontovat a postavit na jiném místě. I tato možnost je stejně jednoduchá jako její montáž. V případě, že bychom potřebovali halu rozšířit nebo naopak zmenšit, můžeme o to požádat odbornou firmu, například mobidock.cz , která si dokáže poradit i s takovýmto problémem. Haly nabízejí především dostatek prostoru, takže se nemusíme obávat, že bychom zde nedokázali uschovat traktor nebo jinou zemědělskou techniku.

Prostředky vynaložené do realizace montované haly se vyplatí v nejkratším možném čase, protože náklady na výrobu a instalaci takového klenutého hangáru jsou jak už bylo řečeno relativně nízké a nižší než náklady na pronájem investiční budovy. Tyto haly nebo - li hangáry si získaly značnou popularitu mezi prodejními a výrobními společnostmi, které musí své výrobky ukládat nebo potřebují rozšířit skladové prostory pro materiál.

K čemu slouží montované haly - mobidock.cz

Nejen ve výrobním procesu jsou tyto haly potřebné, ale jejich služby si pochvalují také zemědělci. Pokud potřebujeme ustájit hospodářská zvířata nebo uskladnit jejich krmivo, jsou montované haly tím nejlepším řešením.Také jsou vhodné jako hangáry pro těžkou zemědělskou techniku. Ale i u dopravců jsou takové montované haly mnohdy vidět, jako garáže pro veškerá vozidla, která potřebujeme ke své práci. Ovšem nejen pro tyto účely si je firmy pořizují. Můžeme se s nimi setkat i v případě, že potřebujeme jednoduše a zejména rychle zastřešit jakékoliv sportoviště, bazén nebo dokonce i jízdárnu. Jak je vidět, jsou tyto haly všestranným pomocníkem do jakéhokoliv odvětví. Mobidock.cz - nejen odborné poradenství, ale kvalitní haly pro každého.

Údržba

Co se týká údržby hal, tady můžeme konstatovat, že jsou prakticky bezúdržbové. Vydrží jarní plískanice, letní slunce, podzimní vítr i zimní sněhové přeháňky. Životnost se odhaduje na 20 let na plášť a téměř 40 let na ocelovou konstrukci.

© 2024 GabionyHranice.czwebSEO.cz - tvorba webových stránek, web stránky, čtení